Çocuklar için Organik propolis damla

Her alışverişinize %5 Para Puan

Kazandığın para puanlarla isterseniz bedava ürün isterseniz indirimli ürün alabilirsiniz

55.00 TL
​İndirimli Adet Seçiniz
Çocuklar için Organik propolis damla 3 x 20ml
10 gün
Puan değeri: 55 puan
Ödül puanları: 2 puan
8682768603253
Stokta
+

Çocuklar için organik propolis damla

Yoğun propolis içeriğine sahip su bazlı propolis çocuklarda ve yetişkinlerde kullanım için Alkolsüz olarak özel işlemlerle organik olarak üretilmiştir. Propolis haricinde hiç bir katlı maddesi bulunmamaktadır.

Çocuklarınız için propolis damla su bazlı olarak üretilmiştir.

Şahbaz Çay ve Murat Çay ın ( Baba ve Oğulun ) Üretimini yaptığı Yörükçayır Balı Dededen Toruna İlkeleriyle Çay ailesi olarak Toros dağlarının zirvesinde bulunan Boynuinceli yaylasında arıcılık geleneğimizle ve Yörük kültürü gelenekleriyle 300 yıldan beri devam etmekteyiz.

Aile büyüklerimizin arıcılık konusunda 300 yılın üzerindeki deneyimimizi zaman zaman arıcılık yapmak isteyen diğer aileler ile de paylaşmış ve onların bu mesleği yapmasına öncülük ve rehberlik etmiştir. Bugün bu ailelerden bazıları hala profesyonel arıcılık yapmaya devam etmektedir ve geçimini arıcılıktan sağlamaktadır.

Bugün hala Boynuinceli yaylasında yaklaşık 350 kovan ile 300 yıl önce olduğu gibi doğal ve Organik bal üretimine devam etmekteyiz. Yörükçayır Markalı Boynuinceli yaylasının balının meşhur olması, bu bölgenin Toros Dağlarının rakımının çok yüksek (2450 m) olmasından kaynaklanmaktadır. Yüksek rakım sebebi ile hiç ağaç bulunmamakta ve bitki örtüsü, adından da anlaşılacağı gibi çayırsı bitkiler olmak üzere çok zengin çeşitli kır bitkilerinden oluşmaktadır. Zengin bitki çeşidi arasında, sadece Boynuinceli yaylasında bulunan bazı özel bitkilerde Yörükçayır balına enfes bir lezzet vermektedir. Ayrıca bu bölgede yüksek rakımdan dolayı tarım ve sanayi de yoktur. Bu da balımız içerisinde doğal olmayan tarım ilaç ve sanayi madde kalıntısı bulunmasını engellemekte ve yüzde yüz saf olmasını sağlamaktadır.

Markalar:
Yörükçayır
Gramaj:
20 ML
Allerjen uyarı :
2 Yaşından küçüklere kullanmayınız
İçeriği:
Su bazlı saf propolis

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz

Apiterapi Bio Sağlıklı Yaşam Ürünleri


Aynı fiyata!

55.00 TL