Blog

07/11/2014
ile Apiterapi Bio

Apiterapi nedir - Organik bal nedir - propolisin faydaları - Arı sütünün faydaları - Arıcılık malzemeleri - Arıcılık market - Arıcılık ürünleri

Arıcılık Malzemeleri

11/11/2014
ile Apiterapi Bio
Uzman Arıcılık Malzemeleri

Türkiye 'nin Arıcılığa önem veren firması Uzman arıcılık 40 yıldır arıcılık malzemelerinde uygun ve kaliteli hizmet vermektedir.

Ayrıca Arıcılık malzemeleri ve Arıcılık ürünleri olarak en uygun fiyatlarda ve kaliteli ürün sunan Uzman arıcılık Şirketi bünyesinde ESBAL ve APİLİFE Markalarıyla üretimleri bulunmaktadır.

350 kurumsal Arıcıya Arıcılık malzemleri ile hizmet veren uzman arıcılık Ayrıca yeni arıcı olmak isteyenlere de eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Apiterapi Bio Nedir - Alternatif Tıp nedir

09/11/2014
ile Apiterapi Bio
Apiterapi Bio - Alternatif Tıp

İlaç mı Doğal yollarla tedavimi ?

Apiterapi Bio son yıllarda dikkati çeken bir tamamlayıcı ( Alternatif tıp ) tedavi yöntemi olarak kabul ediliyor.

Bal ve benzeri ürünler, arı ürünleri, propolis veya arı poleni gibi ürünler binlerce yıldır insanlar tarafından sağlıklarını korumak için ve çeşitli hastalıklara alternatif tıp olması bakımından kullanılıyor.

Apiterapi Bio,bilimsel çalışmalar ile desteklenerek tıp dünyasında kabul görmeye başlamıştır.

Apiterapi son yıllarda daha bir organize halde, bilimsel yönü ağırlık kazanarak kullanılmaya başlandı. Özellikle baktığımızda şimdiye kadar bu konuda yapılmış çalışmalar, yani kovan ürünlerinin etkinliğiyle yapılmış bilimsel çalışmaların büyük bir çoğunluğunun 2000'li yıllardan sonra yapıldığını, Dolayısıyla da son yıllardaki dikkati çekmesinin nedeni apiterapinin bu bilimsel çalışmaların katkısına bağlı olduğunu söyleyebiliriz.

Propolisin Faydaları ve propolis kullanımı

07/11/2014
ile Apiterapi Bio
Propolisin faydaları

Organik propolis damla

organik propolis Sıvı /ekstrakt /tinktur: En yüksek tedavi edici formdur. Kansere karşı koruyucu olarak bile. Su içerisine birkaç damla damlatılarak kullanılabilir

ORGANİK ürünümüz olan propolisimizde içinde bulunması gereklen maddelerin dışında hiç bir yabancı madde bulunmadığını övünerek kamuoyuna duyuruyoruz.Çünkü doğanın yeşil bağrından Torosların zirvesinden yaklaşık 2000 üzerinde olan çiçek poliflorasından propolis toplayan arılarımızın kirlilikle tanışma şanssızlığı yok.Her şey doğada olduğu temiz ve saf bir ortamdan

İnsanlar Üzerindeki Klinik Etkiler

Klinik deneylerde, propolisin tedavi edici etkisinin genellikle mikrobiyal kontaminasyonlardan kaynaklanan hastalıklarda verimli olduğu belirlenmiştir.